آموزشی

خرید زعفران عمده

قیمت زعفران عمده

یکی از گران‌ترین ادویه‌های جهان که در هر کشوری طرفداران خاص خود را دارد زعفران است. خرید عمده زعفران برای آن دسته از کسانی که از این محصول به عنوان مواد اولیه در تولید انواع مواد غذایی مانند شیرینی‌ها و دسرها به طور گسترده استفاده می‌کنند یک موقعیت بسیار عالی است. به علت کاربرد زیاد زعفران خرید زعفران عمده زیاد شده است.

چرا که این محصول در کنار عطر بی نظیر و رنگ جذابی که دارد از خواص و طعم منحصر به فردی هم برخوردار است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در مورد زعفران سوپر نگین و زعفران سرگل را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

جهت خرید زعفران عمده میتوانید به شماره ۰۹۱۳۰۹۰۴۰۸۴ تماس حاصل فرمایید.

زعفران فله درجه یک و اعلا با قیمت دست اول و ضمانت بهترین کیفیت

زعفران سرگل چیست ؟

خرید زعفران عمده
زعفران سرگل یکی از انواع مختلف زعفران است که با نام زعفران ممتاز هم نامیده می‌شود. زعفران ممتاز بخشی از قسمت خالص زعفران است که در بالاترین قسمت تار زعفران قرار می‌گیرد. این بخش رنگ قرمز دارد و در تهیه و آماده سازی آن بخش سفید رنگ ریشه زعفران را برای داشتن کیفیت بیشتر از آن جدا می‌کنند. قیمت هر کیلو زعفران سرگل بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است. زمانی که زعفران پوشال را الک و پاک می‌کنند زعفران سرگل به وجود می‌آید.

در زعفران سرگل کمی زعفران‌های نرم و شکسته مشاهده می‌شود. در واقع به میزانی که زعفران شکسته شده و نرم در زعفران سرگل وجود داشته باشد به چند درجه تقسیم بندی می‌شود. زعفران سرگل نسبت به انواع مختلف زعفران قدرت رنگ دهی بیشتری دارد.

علاوه بر این قیمت زعفران عمده سرگل مناسب است. زعفران ممتاز و یا سرگل برای مصارف آشپزی و خانگی بهترین گزینه است. زیرا هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ رنگ دهی بهترین گزینه محسوب می‌شود.

زعفران سوپر نگین چیست ؟

زعفران عمده اصل

زعفران سوپر نگین یکی از انواع مختلف دیگر زعفران می‌باشد که از ابتدای قسمت قرمز زعفران جدا شده و خشک می‌گردد. قیمت هر کیلو زعفران امروز بر اساس پارامترهای گوناگونی تعیین می‌شود. در واقع مدل‌های مختلف زعفران یکی از این پارامترها محسوب می‌شود.همانطور که مشاهده کردید زعفران به چند دسته تقسیم بندی می‌شود که شامل زعفران سرگل و یا زعفران ممتاز، زعفران نگین و زعفران سوپر نگین و پوشال، ریشه زعفران و غیره است.

عمده فروشی زعفران این محصولات را بر اساس پارامترهای دیگری نظیر تازه بودن و یکدست بودن زعفران و اندازه و ضخامت آن به فروش می‌گذارد. از این رو زمانی که به خرید زعفران عمده بروید متوجه می‌شوید که قیمت زعفران کیلویی با یکدیگر متفاوت است.

زعفران جزوه یکی از مهم‌ترین مواد اولیه در تولید انواع دسر، شیرینی، شکلات، حلوا و سایر مواد غذایی دیگر است و جزو پرکاربردترین ادویه‌های مصرفی در آشپزی و تولید شیرینی و شکلات و بستنی محسوب می‌شود. از این رو برای خرید زعفران کیلویی بهتر است از پخش عمده زعفران خریداری کنید.

پوشال زعفران چیست ؟

قیمت زعفران عمده

یکی دیگر از انواع زعفران به عنوان زعفران پوشال شناخته می‌شود. پوشال زعفران قسمت نارنجی رنگ کلاله زعفران است که کلاله بیشتری دارد. از این رو نسبت به سایر انواع زعفران دیگر دارای قدرت رنگ دهی بیشتر می‌باشد. زمانی که به خرید زعفران عمده بروید مشاهده می‌کنید که قیمت پوشال زعفران با سایر مدل‌های دیگر مانند زعفران سوپر نگین، زعفران سرگل و زعفران نگین کاملاً متفاوت است.

از آنجایی که زعفران پوشال دارای خواص منحصر به فرد است که می‌توان گفت که این نوع از زعفران طرفداران زیادی دارد. از این رو خرید زعفران عمده پوشال بسیار افزایش یافته است. البته زعفران پوشال خود انواع مختلفی دارد که با نام زعفران پوشال معمولی و ضعیف و قلم دار شناخته می‌شود.

قیمت زعفران کیلویی قلم دار با زعفران پوشال معمولی و ضعیف کاملاً متفاوت است. زعفران قلم دار کلاله‌های ضخیمی دارند و قدرت رنگ دهی آن نسبت به سایر انواع زعفران پوشال بیشتر است.

زعفران پوشال معمولی دارای کلاله‌هایی با فر خوردگی زیاد بوده و ضخامت کلاله‌ها در این مدل کاملاً معمولی است. اما زعفران پوشال ضعیف کلاله‌های شکننده و نازک و ضعیفی دارد. از این رو قیمت عمده زعفران پوشال ضعیف نسبت به مدل‌های دیگر کمتر است.

فروش زعفران کیلویی

زعفران عمده

کاربرد زیاد زعفران موجب شده تا این ادویه پر کاربرد و پر خواص جزو ادویه‌های پرمصرف قرار بگیرد. برای فروش زعفران کیلویی ابتدا به نوع زعفران توجه می‌کنند. همان‌طور که مشاهده کردید زعفران به چند دسته تقسیم بندی می‌شود که هر کدام از لحاظ رنگ، خواص، عطر و طعم و ظاهر با یکدیگر کاملاً متفاوت بودند. زعفران پوشال یکی از انواع زعفران‌هایی محسوب می‌شود که به صورت عمده هم به فروش می‌رود.

برای خرید زعفران کیلویی پوشال به این نکته توجه می‌کنند که قیمت آن نسبت به سایر زعفران‌های دیگر پایین‌تر است. همچنین این بخش از زعفران خواص کامل زعفران را دارد و از رنگ دهی بالایی هم برخوردار است. زعفران پوشال دارای درصد بیشتری از کلاله قرمز می‌باشد.

به همین دلیل است که فروش زعفران کیلویی پوشال بسیار زیاد شده است. زعفران عمده فروشی این محصولات را برای مصارف گوناگون با کیفیت و قدرت رنگ دهی بالا به فروش می‌گذارد. لذا علاقه‌مندان به خرید زعفران عمده پوشال می‌توانند این محصول را از عمده فروشی خریداری کنند.

قیمت روز زعفران

زعفران عمده

قیمت زعفران کیلویی بر اساس پارامترهای گوناگون تعیین می‌شود. در واقع از پارامترهایی که بر روی قیمت روز زعفران تأثیرات زیادی می‌گذارند می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که عیار زعفران و قدرت رنگ دهی آن یکی از پارامترهای بسیار مهمی است که بر روی قیمت زعفران کیلویی تأثیرات زیادی دارد. علاوه بر اندازه، ضخامت زعفران هم جزو پارامترهای مهم‌تری قرار دارد که تأثیرات زیادی بر روی قیمت کیلویی زعفران می‌گذارد.

پارامترهای تاثیر گذار دیگر شامل کیفیت زعفران سرما زده و یا باران خورده بودن زعفران از قیمت آن کم می‌کند. لذا زعفران به هیچ عنوان نباید باران خورده و سرما زده باشد. البته یکی دیگر از پارامترها نوع خشک کردن زعفران است. همه مواردی که بیان کردیم در قیمت نهایی زعفران تأثیرات بسیار زیادی می‌گذارند.

از این رو اگر قصد خرید زعفران عمده از کشاورز را دارید حتماً باید به این عوامل توجه زیادی داشته باشید. در واقع به هر میزان که قرمزی و رنگ دهی زعفران بیشتر باشد و عطر و طعم بهتری داشته باشد قیمت آن افزایش می‌یابد. وزن زعفران و بسته بندی و ظروف زعفران هم بر روی قیمت آن تأثیرات زیادی دارد.

ریشه زعفران

ریشه زعفران خواص بسیار زیادی دارد. این محصول دارای ویتامین‌های منحصر به فرد و مواد معدنی مانند منگنز، کلسیم و آهن است. به علت خواص منحصر به فرد ریشه زعفران در درمان و پیشگیری بیماری‌هایی نظیر آلزایمر و دیابت استفاده از این محصول افزایش یافته است. ریشه زعفران رنگ کمتری نسبت به سایر انواع زعفران دارد. از این محصول در تهیه غذاهایی که ملاک طعم و عطر زعفران است استفاده می‌کنند.

دیبا زعفران انواع مدل‌های زعفران را با کیفیت فوق‌العاده ارائه می‌دهد؛ لذا علاقه‌مندان به دسرهایی نظیر شیر زعفران، مسقطی زعفران، و بستنی‌های زعفرانی و یا غذاهای خوشمزه مانند چلو گوشت زعفرانی و خورشت‌های زعفرانی می‌توانند با توجه به قیمت روز زعفران محصولات را خریداری نمایند.

به دلیل کاربرد زیاد ریشه زعفران در صنایع شکلات سازی و آرایشی بهداشتی این محصول جزو قسمت پر مصرف زعفران قرار گرفته است. قیمت زعفران کیلویی بنا بر قسمت‌های مختلف زعفران سنجیده می‌شود. از این رو می‌توان گفت که ریشه زعفران که قدرت رنگ دهی کمتری دارد از قیمت پایین‌تری برخوردار است.

زعفران نگین

یکی دیگر از انواع زعفران به عنوان زعفران نگین شناخته می‌شود. زعفران نگین زیباترین نوع زعفران است که قلم‌های درشت دارد. این قسمت از زعفران دارای کلاله‌های از هم جدا است. علاوه بر این رنگ خوش رنگ و یکدستی دارد و قلم‌های آن کاملاً درشت است و فر خوردگی ندارد.

برای خرید عمده زعفران فله حتماً باید به این موضوع توجه داشته باشید. همان‌طور که متوجه شدید گران‌ترین نوع زعفران، زعفران نگین و سرگل است و زعفران ریشه کمترین قیمت را نسبت به سایرین دارد.

از زعفران نگین برای تولید مواد غذایی در مهمانی استفاده می‌کنند. چرا که قدرت رنگ دهی بسیار بالایی دارد. البته نگین از لحاظ درجه به سه دسته تقسیم بندی می‌شود که با نام زعفران نگین درجه یک و درجه دو و درجه سه شناخته می‌شود.

زعفران نگین درجه یک کلاله‌های آن کاملاً جدا شده هستند و فر خوردگی ندارند. اما زعفران نگین درجه دو اندکی کلاله‌های ریز و درشت دارد. زعفران درجه ۳ دارای فر خوردگی است و در آن زعفران ریز و درشت مشخص می‌شود. قیمت زعفران کیلویی نگین بر اساس درجه آن تعیین می‌شود.

جمع بندی

زعفران یکی از گران‌ترین ادویه‌های جهان است که انواع متفاوتی دارد و به چند دسته زعفران سرگل، نگین، سوپر نگین و ریشه و پوشال تقسیم بندی می‌شود. زعفران سرگل و نگین جزو بهترین انواع زعفران محسوب می‌شوند که قدرت رنگ دهی بالایی دارند. از این رو می‌توان گفت قیمت کیلویی زعفران نگین و سرگل نسبت به زعفران ریشه و پوشال بیشتر است.

فروش عمده زعفران موجب شده تا خریداران بتوانند این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنند. لذا برای خرید زعفران عمده می‌توانند از عمده فروشی‌ها زعفران مورد نظر را انتخاب کنند. قیمت زعفران کیلویی در تهران بر اساس پارامترهای گوناگونی نظیر کیفیت، قدرت رنگ دهی و وزن زعفران تعیین می‌شود.

قیمت زعفران عمده نسبت به زعفران های جزئی پایین تر است زیرا هزینه های تولید این زعفران ها کمتر می باشد. زعفران ها با عطر و طعم فوق العاده ای که دارند سال های سال است مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع مختلفی به فروش می رسند. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر قیمت زعفران کیلویی امروز مشهد خواهیم پرداخت. تا انتها ما را همراهی کنید.

مهم ترین نکات خرید زعفران کیلویی یا عمده

در حال حاضر مراکز فروش بسیار زیادی در راستای فروش زعفران فله ای یا عمده فعالیت دارند. برای خرید زعفران کیلویی لازم است به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید تا در نهایت موفق به تهیه زعفران هایی باکیفیت شوید. در گام اول جهت خرید زعفران عمده باید به کیفیت این محصولات توجه داشته باشید. زعفران ها از جمله محصولاتی هستند که محبوبیت بسیار زیادی میان مردم داشته و به کشورهای مختلفی نیز صادر می شوند. همین امر موجب شده تا عرضه کنندگان زیادی انواع زعفران ها را به صورت تقلبی به فروش برسانند.

توصیه داریم برای خرید زعفران فله حتما از طریق مراکز فروش معتبر اقدام نمایید. این مراکز با اعتبار بسیار بالای خود شرایطی را برای شما عزیزان فراهم می سازند تا زعفران های موردنیاز خود را با بالاترین کیفیت تهیه کنید. از دیگر نکات بسیار مهم خرید عمده زعفران فله می توان به بررسی قیمت این محصولات اشاره نمود. همان گونه که می دانید زعفران ها قیمت بالایی دارند؛ اما برخی فروشگاه ها از این شرایط سودجویی کرده و زعفران ها را با قیمتی نامتعارف به فروش می رسانند.

قیمت زعفران و عوامل موثر بر آن

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی قیمت زعفران خشک کیلویی و عوامل موثر بر آن پرداخته و در این باره اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کیفیت و عیار زعفران اولین فاکتوری است که می تواند قیمت زعفران پوشال کیلویی و یا هر نوع زعفران دیگری را دستخوش تغییر قرار دهد. علاوه بر این با توجه به صادراتی بودن زعفران ها افزایش و یا کاهش قیمت ارز و دلار نیز می تواند تاثیرات قابل توجه ای بر قیمت این محصولات داشته باشد.

این روزها برندهای فراوانی این محصولات را به فروش می رسانند. خرید زعفران اصل از برندهای معتبر می تواند شما را متحمل هزینه های بیشتری نماید؛ بنابراین توصیه داریم گول قیمت پایین برخی فروشگاه های نامعتبر را نخورید. جهت اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با کارشناسان ما در مجموعه دیبا زعفران در ارتباط باشید. این کارشناسان با توجه به دانش و آگاهی هایی که دارند می توانند اطلاعات مفیدی را درباره قیمت زعفران امروز کیلویی در اختیار شما قرار دهند.

دسته بندی انواع زعفران

آشنایی با دسته بندی انواع زعفران این امکان را برای شما فراهم می سازد تا خرید بهتری را تجربه کنید. این زعفران ها به صورت زیر بوده و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

زعفران پوشال

زعفران های پوشال از کلاله و ریشه هایی به رنگ سفید تشکیل شده اند و به طور گسترده ای نیز مورداستفاده قرار می گیرند. قیمت روز زعفران کیلویی از این نوع به کیفیت و برند تولیدکننده آن ها بستگی دارد.

زعفران سرگل

شما با خرید این نوع زعفران متوجه حذف ریشه سفید آنها خواهید شد. زعفران های سرگل از بهترین زعفران های دنیا می باشد. این زعفران ها دارای کلاله هایی به رنگ قرمز یکدست هستند و عطر و طعم بی نظیر آن ها موجب محبوبیت زعفران های سرگل شده است.

زعفران نگین

رنگدهی و عطر بی نظیر زعفران های نگین را می توان نشانه کیفیت بالای آن ها دید. زعفران های نگین به نقاط مختلفی از دنیا صادر می شوند و از آن ها به عنوان گرانترین نوع زعفران نیز یاد می گردد. جهت خرید زعفران عمده از کشاورز کارشناسان ما می توانند بهش ما کمک های شایانی نمایند.

زعفران سفید

زعفران های سفید قسمت ریشه کلاله را شامل می شوند. این دسته از زعفران ها به رنگ سفید بوده و نمی تواند رنگی پس دهند. زعفران های سفید خواص قابل توجه ای دارند و به طور گسترده نیز مصرف می شوند.

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که قیمت خرید زعفران عمده به عامل های خاصی مانند کیفیت، برند تولیدکننده و نوسانات قیمت ارز و دلار بستگی دارد. زعفران ها دارای دسته بندی های خاصی هستند و ویژگی های بارز آن ها موجب تفاوتشان شده اند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *